Xbox Game Pass Ultimate ponownie za 4 zł za 3 miesiące! [Dla nowych]

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Przy okazji świętowania dwudziestolecia marki Xbox, growy abonament ponownie pojawia się w wyśmienitej promocji dla jej nowych posiadaczy.

Po raz kolejny Microsoft stara się zachęcić niezdecydowanych na przejście ze swojego obecnego, niższego abonamentu (lub rozpoczęcia z nimi przygody) na Xbox Game Pass Ultimate. Standardowo przyjdzie zapłacić nam 54,99 za miesiąc takiej usługi. Tutaj jednak aż za trzy miesiące (a być może nawet cztery!) zapłacicie jedyne cztery złote. Oszczędzicie w ten sposób nawet 215 złotych!

Warunkiem jest tylko to, aby nie posiadać owej subskrypcji aktywnej, lub nie mieć jej aktywowanej w przeszłości. Oferta polega na tym, że gracz zakupuje miesiąc w cenie 4 PLN, a dwa kolejne dostaje gratis, co łącznie daje trzy. Niewykluczone jednak, że system zaproponuje Wam włączenie automatycznego przedłużania członkostwa, a w zamian za to otrzymacie dodatkowy, czwarty miesiąc. Oczywiście, gdybyście się rozmyślili, automatyczne odnawianie subskrypcji możecie wyłączyć w dowolnym momencie, a bonusowy miesiąc i tak pozostanie.

Zobacz także: Jak wyłączyć automatyczne odnawianie subskrypcji.

Co oferuje Xbox Game Pass Ultimate? Otóż korzyści jest bardzo dużo. Po pierwsze otrzymujecie dostęp do katalogu ponad setki tytułów, takich jak Forza Horizon 4, Gears 5, Sea of Thieves, Grand Theft Auto V i nie tylko. W pakiecie otrzymacie także dostęp do biblioteki EA Play, co oznacza, że między innymi najnowsza FIFA 21 będzie już tylko na Was czekać.

XGPU to także dostęp do biblioteki gier na komputerach z systemem Windows 10 czy też możliwość streamingu z chmury na urządzenia mobilnie. To także tak zwane perksy, czyli cykliczne bonusy, które możecie odebrać z poziomu konsoli. Na ten moment znajdziecie tam na przykład darmowe 4 miesiące Spotify Premium (dla nowych użytkowników), czy też warty ponad 200 złotych dodatek do World of Tanks.

Xbox Game Pass Ultimate 4 złote

Jak więc widać, korzyści mówią same za siebie i jest to naprawdę świetny moment, by aktywować abonament w wersji Ultimate, jeżeli jeszcze tego wcześniej nie zrobiliście.

> PRZEJDŹ DO PROMOCJI <

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: