Xbox One S

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

40% mniejsza. Zasilacz wewnętrzny. Dysk 2TB.

230dc52a-8f0e-40bf-bbd1-c51fdb8371e3

Xbox One S

Mimo swojego mniejszego o 40% rozmiaru względem poprzednika, konsola ta zaskakuje wieloma nowymi rozwiązaniami i ulepszeniami. Dysk o pojemności nawet do 2TB na start – raj dla każdego gracza posiadającego wiele ulubionych tytułów do ogrywania w tym samym czasie, przestrzeń wręcz trudna do całkowitego zapełnienia! A to nie koniec dobrych zmian.

W tak małej konsoli, która teraz dzięki specjalnej podstawce może stać również pionowo znalazło się również miejsce na wbudowany zasilacz, dzięki czemu zajmuje jeszcze mniej miejsca. Sama maszyna do grania została wyposażona w HDR (High Dynamic Range). Technologia ta daje użytkownikom bogatsze, bardziej wyraziste kolory, co sprawia, że gry zyskują wizualną głębię. Gdyby było to mało, inżynierowie z Microsoftu pomyśleli również o możliwości oglądania filmów z wypożyczalni oraz Blu-ray™ w 4K.

230dc52a-8f0e-40bf-bbd1-c51fdb8371e3

Zmianom uległ również sam kontroler. Jest teraz jeszcze bardziej smuklejszy oraz wygodniejszy dzięki gumowemu wykończeniu. Zasięg pada został dwukrotnie zwiększony a pad został wyposażony dodatkowo w technologię Bluetooth®, która pozwala łączyć się bezprzewodowo z komputerami działających na systemie Windows 10.

Autor wpisu:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: