Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Abonament Xbox Game Pass oferuje swobodny dostęp do katalogu ponad 150 pełnych wersji gier. Miesięczna opłata wynosi 39,99 zł. Dodatkowo, gdy będziesz chciał kupić grę na własność, aby korzystać w niej nawet, gdy abonament wygaśnie, wszystkie produkcje ze zbioru są przecenione o 20%, a dodatki o 10%.

Każdego miesiąca pojawiają się nowe pozycje, aczkolwiek wybrane będą też znikają po pewnym czasie, a informacje na ten temat będą podawane z odpowiednim wyprzedzeniem. Warto zaznaczyć, że usługa działa tylko na konsoli Xbox One, co oznacza, że nie odtworzymy żadnej gry XGP na Xbox 360, nawet jeżeli jest to gra w ramach wstecznej kompatybilności. Część z nich działa za to na komputerach,a więcej gier na peceta znajdziecie w oddzielnej subskrypcji Xbox Game Pass dla PC.

Abonament Xbox Game Passmożna kupić na stronie xbox.com/game-pass oraz u wybranych sprzedawców. Korzystanie z subskrypcji Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold. Ten jednak jest wymagany do trybów online.

»Zobacz również: Wszystko o EA Play


Najczęściej zadawane pytania:

[ultimate-faqs include_category=’xbox-game-pass’]

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: