Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Xbox One jest trzecią generacją konsol wydaną przez Microsoft. Dzięki swojej specyfikacji urządzenie wprowadza wiele ulepszeń oraz zastosowań nowych rozwiązań względem swojego poprzednika – Xboxa 360.

Na chwilę obecną działa na bazie systemu Windows 10, co daje graczom większą swobodę oraz ujednolicenie środowiska, czego przykładem mogą być aplikacje UWP. Działają one na kilku platformach, zarówno na PC, konsoli czy tez innych platformach.

Jeżeli chodzi o nowe funkcje, to tutaj otrzymujemy wsparcie do Full HD oraz 60fps w grach, oraz możliwość streamwoania rozgrywki lokalnie na komputer bądź globalnie, za pomocą Mixera bądź Twitcha. Zdecydowanie intensywniej rozwinięta jest tu strefa społeczności, otrzymujemy dostęp do strumienia gdzie możemy śledzić poczynania znajomych, oraz dzielić się własnymi.

Jedną z ostatnich nowości są grupy, dzięki którym zrzeszanie społeczności jest dziecinnie proste, aa do tego dochodzi również możliwość tworzenia oraz brania udziału w turniejach.

230dc52a-8f0e-40bf-bbd1-c51fdb8371e3

23 sierpnia 2016 gigant z Redmond wypuścił kolejną, odchudzoną wersję tej konsoli – Xbox One S. Jest ona o 40% mniejsza od pierwotnej wersji, posiada wbudowany zasilacz a przygotowany dysk ma od 500GB do aż 2TB!. Tutaj dowiesz się więcej…

Autor wpisu:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: