Xbox darmowe gry (Free-to-Play)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Konsole Xbox oferują szereg darmowych gier. Sprawdź pełną listę tytułów free to play!

Katalog darmowych gier (f2p) na konsole Xbox nieustannie rośnie. Co do zasady bezpłatne gry, to gry sieciowe, multiplayer (ale i nie tylko!). Często posiadają one swoje wewnętrzne modele mikropłatności, które oferują dodatkową zawartość, czy walutę do wydania w samej grze.

Nie są to jednak wymagane wydatki i można je w zupełności pominąć. Co też ważne od dłuższego czasu do rozgrywek sieciowych w darmowych grach na konsoli Xbox nie jest wymagany żaden aktywny abonament. Oznacza to, że możesz cieszyć się swoim ulubionym tytułem bez jakichkolwiek kosztów i aktywnego Xbox Live Gold czy Game Pass Ultimate. Gry darmowe są w 100% darmowe.

Xbox Darmowe gry f2p

Przykładami takich tytułów są Call of Duty: Warzone, Halo: Infinite (tryb wieloosobowy), World of Tanks, Rocket League, Fortnite, PUBG, Warface, The Sims 4, Fall Guys czy Overwatch.

Pełną i na bieżąco akutalizowaną listę najlepiej jest sprawdzić bezpośrednio na konsoli lub oficjalnej stronie Xboksa, pod tym linkiem.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: