EA Play (dawniej EA Access)

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Abonament EA Play niesie za sobą wiele korzyści w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie. Miesięczny koszt to 14,99 zł, a rok subskrypcji to zaledwie 79,99 zł. Co otrzymujemy w tej cenie?

Przede wszystkim dostęp do tak zwanego skarbca, w którym na chwilę obecną znajduje się już ponad 60 pełnych wersji gier (takie jak Mass Effect: Andromeda, Battlefield 1, Titanfall 2 czy FIFA 20), w które można grać bez ograniczeń tak długo, jak długo mamy aktywny abonament. Kolejne tytuły pojawiają się regularnie. Aktualna listę gier sprawdzisz na oficjalnej stronie EA.

Posiadacze abonamentu EA Play mają również dostęp do ekskluzywnych, przedpremierowych wersji próbnych nowych gier EA (zwykle jest to okrągłe 10 godzin grania łącznie), a także płacą 10% mniej za wszystkie cyfrowe produkty Electronic Arts na Xbox One.

Ponadto, począwszy od 10 listopada 2020, subskrypcja wejdzie w skład Xbox Game Pass Ultimate bez żadnych dodatkowych kosztów. W grudniu zadziała także na komputerach z systemem Windows 10.

Najczęściej zadawane pytania:

Zgadza się. Począwszy od 10 listopada 2020, EA Play wchodzi w skład Xbox Game Pass Ultimate (wyłącznie Ultimate) bez żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto, część gier będzie dostępna w ramach streamingu na urządzenia mobilne.

Nie, by cieszyć się grami z EA Access nie potrzebujesz aktywnego konta Gold.

Abonament EA Access niesie za sobą wiele korzyści w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie. Miesięczny koszt to 14,99 zł a rok subskrypcji to zaledwie 79,99 zł. Co otrzymujemy w subskrypcji EA Access??

Przede wszystkim dostęp do tak zwanego skarbca, w którym na chwilę obecną znajduje się już blisko 50 pełnych wersji gier, w które można grać bez ograniczeń (pod warunkiem, że mamy aktywny abonament). Kolejne tytuły pojawiają się regularnie.

Posiadacze abonamentu EA Access mają również dostęp do ekskluzywnych przedpremierowych wersji próbnych nowych gier EA (zwykle jest to okrągłe 10 godzin grania łącznie), a także płacą 10% mniej za wszystkie cyfrowe produkty EA na Xbox One.

EA Access można nabyć w dwóch wariantach: 14,99 zł za miesiąc lub 79,99 zł za cały rok.

Nie, aby grać w pobrane gry wymagany jest w trym czasie aktywny abonament.

Load More

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: