EA Play (dawniej EA Access)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Abonament EA Play niesie za sobą wiele korzyści w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie. Miesięczny koszt to 14,99 zł, a rok subskrypcji to zaledwie 79,99 zł. Co otrzymujemy w tej cenie?

Przede wszystkim dostęp do tak zwanego skarbca, w którym na chwilę obecną znajduje się już ponad 60 pełnych wersji gier (takie jak Mass Effect: Andromeda, Battlefield 1, Titanfall 2 czy FIFA 20), w które można grać bez ograniczeń tak długo, jak długo mamy aktywny abonament. Kolejne tytuły pojawiają się regularnie. Aktualna listę gier sprawdzisz na oficjalnej stronie EA.

Posiadacze abonamentu EA Play mają również dostęp do ekskluzywnych, przedpremierowych wersji próbnych nowych gier EA (zwykle jest to okrągłe 10 godzin grania łącznie), a także płacą 10% mniej za wszystkie cyfrowe produkty Electronic Arts na Xbox One.

Ponadto, począwszy od 10 listopada 2020, subskrypcja wejdzie w skład Xbox Game Pass Ultimate bez żadnych dodatkowych kosztów. W grudniu zadziała także na komputerach z systemem Windows 10.

Najczęściej zadawane pytania:

[ultimate-faqs include_category=’ea-access’]

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: