Dziękujemy za wspólne 8 lat!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Dziękujemy Wam za wspólne 8 lat!

Po ośmiu fascynujących latach tworzenie World of Xbox nadszedł czas pożegnania. Z różnorakich przyczyn zarówno prywatnych jak i zawodowych i nie tylko zmuszeni jesteśmy zamknąć blog w obecnej formie. Ten nie będzie już więcej aktualizowany i przez kilka miesięcy pozostanie w celach archiwalnych, tak by pozostawić dostęp do dotychczasowych wpisów, recenzji czy poradników.

Pozostaniemy jednak na social mediach, zachęcamy więc nadal do śledzenia nas na X (Twitter) czy Facebooku. Postaramy się dalej dzielić się z Wami tam regularnymi wrzutkami z tym, co najważniejsze wokół marki Xbox.

Dziękujemy z tego miejsca każdemu, kto częściej czy rzadziej wpadł do nas wpaść, poczytać. Przez te wszystkie lata odwiedziliście nas miliony razy, inspirowaliście nas do dalszego działania. Było to wspaniałe doświadczenie! Dziękujemy również polskiemu oddziałowi Xboksa za wszelakie dotychczasowe wsparcie, wszystkim twórcom gier oraz sprzętu, którzy dzielili się z nami swoimi grami czy produktami do testów.

Dziękujemy!

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: