O nas

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Start
World of Xbox został założony pod koniec 2016 roku. Jest to więc młoda, ale szybko rosnąca strona, sukcesywnie zdobywająca nowych, stałych czytelników, co niesamowicie motywuje nas do dalszego działania. Strona powstała w połączeniu pasji do tworzenia stron internetowych oraz przede wszystkim zamiłowania do gier i marki Xbox. Serwis stworzył dwuosobowy team.

Szukanie inspiracji nie trwało krótko, ale gdy tylko wpadł nam do głowy pomysł na kierunek, zaczęliśmy prężnie pracować, by jak najszybciej móc podzielić się z Wami efektem końcowym. Pomysł na nazwę przyszedł dopiero w trakcie budowania serwisu od strony technicznej. Bardzo długo nie wiedzieliśmy, że stworzymy World of Xbox, czym prędzej chcieliśmy uzupełnić brakującą lukę w tej tematyce.

Misja
Pragniemy docierać do naszych odbiorców z rzetelnymi artykułami, tak szybko ja się da, starając się zachować przy tym jakość i wiarygodność tego, co piszemy. To miejsce ma być od graczy dla graczy, dlatego nie tworzą go przypadkowe osoby. Wszelkie posty, oraz recenzje, które tu przeczytacie, są naszymi obiektywnymi, niezależnymi opiniami.

Do odbiorców wychodzimy w przeróżne możliwe sposoby, dlatego znajdziecie nas tez na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.

Idąc stale do przodu, uczęszczamy w eventach zwianych z grami, takimi jak Warsaw Games Week, na którym mieliśmy przyjemność pojawić się jako media w 2017 roku. Zdobywanie również w ten sposób doświadczenia jest dla nas bardzo kluczowe.

Nasi czytelnicy
Naszymi czytelnikami są przede wszystkim gracze, niezależnie od ich płci czy wieku. Treść redagujemy dla każdego, kto interesuję się grami i wszelkimi nowinkami z tej dziedziny. Dokładamy wszelkich starań aby poruszanie się po stronie było dla Was jak najprzyjemniejsze, ciekawe i intuicyjne, obfitujące w ważne informacje. W efekcie, grono odbiorców stale rośnie. Systematycznie wychodzimy z różnego rodzaju konkursami z nagrodami.

Podążając za głosem czytelników, w czerwcu 2019, zmieniliśmy wygląd strony oraz hosting, na jeszcze bardziej stabilny.

Team
World of Xbox został założony przez dwójkę maniaków uwielbiających grać na Xboxie. Wszystko opieraliśmy na naszym dotychczasowym doświadczeniu, Internet znamy dobrze nie od wczoraj, a WoX nie jest dla żadnego z nas pierwszym projektem w sieci. Mimo to, nasze umiejętność doskonale się uzupełniają, dając dzięki temu większą swobodę w działaniu.

Aktualnie nasz zespół składa się z kilku osób, które niemalże codziennie mają dla Was świeżą porcję informacji, ze świata konsol. Do sprawy podchodzimy na poważnie, aczkolwiek to co robimy, pozostaje naszym hobby. Jest to idealne połączenie, dzięki któremu swoją prace wykonujemy od serca.
Współzałożycielami są Adrian Dudek [adek4fun] oraz Piotr Dudek [Marianek9] (zbieżność nazwisk jest przypadkowa, serio 😛 ), a od kilku miesięcy współtworzy z nami Mateusz Porębiak [Eddoner], który ratuje nas podczas naszej nieobecności. Od czasu do czasu, możecie przeczytać także recenzje od Piotra Siemaszko.

Recenzje
Chcemy kłaść również nacisk na rozwój sekcji z recenzjami. Swoje produkcje i sprzęt powierzyli nam już takie marki jak Microsoft, Ubisoft, Cenega, Logitech, iFun4all, czy ClockStone Software. Z chęcią zajmujemy się tez testami sprzętu oraz akcesoriów. Nasze dotychczasowe artykuły w tej kategorii odnajdziesz pod tym linkiem. Jesteśmy gotowi do recenzowania gier w jak najlepszych warunkach, dzięki posiadaniu telewizorów UHD, konsol Xbox 360, One, One S oraz X wraz z sensorem Kinect oraz wyjściem dźwięku 5.1. Pozwala nam to wycisnąć z ogrywanych tytułów możliwie jak najwięcej. Jeżeli jesteś zainteresowany przekazaniem nam produktów do recenzji, zapraszamy do kontaktu.

Współpraca
Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy współpracy. W tym celu zapraszamy do kontaktu z nami. Odezwiemy się tak szybko, jak tylko możemy.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.