Odbierz 4 miesiące Spotify Premium z Xbox Game Pass Ultimate!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bardzo miła oferta pojawiła się dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate. Począwszy od dziś każdy może odebrać swój unikalny voucher!

Co prawda kod odbierze każdy, ale na wstępie podkreślę tylko, że w rzeczywistości skorzystają z niego jedynie Ci użytkownicy Spotify, którzy nigdy Premium jeszcze tam nie mieli. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by założyć nowe konto, jeśli tylko będzie na tym tak bardzo zależało, czy też komuś podarować kupon. Jakby nie patrzeć cztery miesiące takiej usługi za darmo, pozwolą zaoszczędzić 80 złotych.

Jak skorzystać z oferty? Wystarczy, że posiadacie aktywną subskrypcję Game Pass w wersji Ultimate, a na konsoli odnajdziecie kafelek „Odbierz Korzyści”. Powinna czekać tam na Was między innymi oferta z darmowymi miesiącami do owego serwisu muzycznego. Po odebraniu korzyści zostanie wygenerowany unikalny kod, kóry możecie zrealizować z poziomu przeglądarki. Bez znaczenia czy zrobicie to już z konsoli, telefonu, czy też komputera.

Jak odebrać darmowe 4 miesiące Spotify Premium, pokazujemy poniżej:

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: