Free Play Days: NASCAR Heat 4 i Contra: Rogue Corps

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Dziś czeka nas wiele emocji. Lada moment rozpocznie się X019, a już dążyło się co nieco wydarzyć. Dodatkowo, Major Nelson ogłosił własnie gry, w które zagramy za darmo w ten weekend.

Oczywiście, tak jak zawsze miało to miejsce, tak zwane Free Play Days dostępne są wyłącznie dla posiadaczy aktywnych subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Swoją drogą, jeżeli tej drugiej nigdy nie posiadaliście, to możecie zdobyć ją teraz za zaledwie 4 złote za trzy miesiące!

Zobacz także: Reklama Microsoftu zapowiada Wiedźmin 3 w katalogu Xbox Game Pass

Wracając jednak do darmowego weekendy z grami, to tych tym razem otrzymamy dwie, a będą to NASCAR Heat 4 i Contra: Rogue Corps. Standardowo obie gry kupicie teraz taniej, na wypadek, gdyby któras z nich się Wam spodobała i zechcielibyście w nią grać już po upływie Free Play Days. I tak NASCAR Heat 4 zostało przecenione z 229,99 zł na 183,99 oraz z 322,49 na 257,99 w przypadku Edycji Gold. Natomiast Contra: Rogue Corps została obniżona z 161,99 zł na 121,49 PLN.

Przy okazji przypominamy o dzisiejszej transmisji Inside Xbox o godzinie 21:00, nadawaną prosto z X019 w Londynie. Ma być gorąco, bowiem zapowiada się największe wydanie programu w historii. Z tej okazji wystartowało też Flash Sale, czyli szybka dwudniowa wyprzedaż gier w Microsoft Store.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.