Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote dla nowych użytkowników abonamentu

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Ponownie gracze Xbox mogą zdobyć za drobne trzymiesięczną subskrypcję na Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Live Gold.

Wielkie wydarzenia w świecie Xbox niosą ze sobą sporo promocji i zniżek. Nie inaczej jest z okazji wielkiego święta graczy X019, które tym razem odbędzie się w Londynie. Microsoft szykuje wiele niespodzianek podczas Inside Xbox, ale jedną z nich znajdziemy już w wirtualnym markecie. Wczoraj pojawiła się bardzo atrakcyjna oferta na abonament Xbox Game Pass Ultimate, która łączy sieciową i grową przepustkę na Xbox One. Trzymiesięczne członkostwo zostało wycenione z 159 zł na 4 złote, więc jest to spora oszczędność.

promocja 4 zł Xbox Game Pass

Warto wspomnieć, że z oferty skorzystają tylko nowi subskrybenci (może nie działać dla byłych posiadaczy. Tak donoszą nasi czytelnicy), choć nie jest to żadne zaskoczenie. Być może posiadacze otrzymają zniżkę na pakiet usług podczas wielkich wyprzedaży Black Friday, a to odbędzie się od 21 listopada. Każdy kto będzie uczestniczył w dzisiejszym Inside Xbox, może także wygrać roczne członkostwo Xbox Game Pass, więc zapraszamy Was do udziału w transmisji na platformie Mixer. Start o godzinie 21:00 czasu polskiego. Co znajdziemy w dzisiejszym odcinku?

Zobacz: Inside Xbox z X019 już dziś!

Link do promocji Xbox Game Pass w cenie 4 złotych znajdziecie poniżej.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: