Inside Xbox z X019 już w czwartek!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

To wydanie Inside Xbox jest zapowiadane, jako największe do tej pory. Nic dziwnego, w końcu transmisja odbędzie się prosto z Londynu z X019!

Od 14 do 16 listopada będzie trwać coroczne mega święto graczy Xbox. Wydarzenie ma być jak zawsze wypełnione nowościami, relacjami i niespodziankami. W tym samym czasie, odbędzie się również Xbox FanFest – a wszystko to na żywo, zaczynając od odcinka Inside Xbox.

Najwięksi szczęśliwcy, będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu na miejscu, w Londynie, natomiast setki tysięcy będzie miała możliwość śledzić wszystko z ekranu komputera, telewizora, czy tez telefonu. Sam Microsoft całą imprezę, zapowiada bardzo hucznie i z przytupem.

Liczymy na ogłoszenia z totalnie szerokiego zakresu, bo spodziewać możemy się tak naprawdę wszystkiego. Pewnym jest, że usłyszymy na temat nowych gier, projektu xCloud, Xbox Game Pass (ma być coś DUŻEGO), Minecraft Dungeons, Microsft Flight Simulator, Sea of Thiefes czy Bleeding Edge. Ale to oczywiście nie wszystko. Rąbka tajemnicy uchyla poniższa zapowiedź wideo.

Swoją obecność potwierdzili już tacy twórcy jak Mojang, Rare, Obsidian Entertainment czy Ninja Theory. Gdzie oglądać? – Jak zawsze transmisje zobaczycie między innymi na platformie Mixer, YouTube, Facebook oraz Twitter. Warto jednak obejrzeć event za pośrednictwem Mixera, bo niewykluczone, że za oglądanie, do kont Xbox zostaną przypisane prezenty, znane jako MixPot. Kiedy? – Czwartek, 14 listopada, o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Będziecie oglądać to ważne wydarzenie?

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 5 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: