Reklama Microsoftu zapowiada Wiedźmin 3 w katalogu Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Najgorętszy tytuł od CD Project RED w growym abonamencie Microsoftu? Na to wskazuje reklama w serwisie Twitter.

Mało kto nie miał okazji zagrać w trzecią odsłonę Wiedźmina. Wydaje się, że jeszcze większa społeczność będzie miała ku temu okazję, bowiem Microsoft reklamuje swój pakiet Ultimate tytułem od CD Project RED. Dopatrzył się temu jeden z użytkowników Reddita, dzieląc się ową promocją, która ukazała się na Twitterze.

The Witcher 3 revealed as coming to Xbox Game Pass via Twitch ad from r/xboxone

Cóż, Microsoft jak widać idzie cios za ciosem, coraz bardziej zwiększając popularność abonamentu Xbox Game Pass najgorętszymi tytułami. Prawdopodobnie ta nowina zostanie oficjalnie zaprezentowana już dziś podczas X019. Wiedźmin 3 zapewne zagości także na zbliżającej się wyprzedaży Black Friday. W minionym roku otrzymał 60% zniżkę na wersję w edycji Game of the Year ( ).

Przypominamy również, że w sklepie Xbox pojawiła się promocja na 3-miesięczny Xbox Game Pass Ultimate w cenie 4 złotych. Więcej informacji w tym miejscu.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: