Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Xbox Game Pass Ultmiate jest już dostępny dla każdego. Do tego zdobędziecie go za symboliczne cztery złote!

Coraz gorącej robi się przed dzisiejszą konferencją Xboxa na tegorocznym E3. Transmisja z wydarzenia rozpocznie się już o 22:00 czasu polskiego. Dopiero co do XGP wleciało 20 nowych pozycji, oraz dowiedzieliśmy się o sekretnym przekazie w zapowiedzi konferencji, który zwiastuje Xbox Scarlet.

To jednak nie koniec niespodzianek. Zapowiadany i testowany do tej pory, przez wybranych Insiderów abonament Xbox Game Pass, zdaje się być dostępny dla każdego. I to w baaardzo okazyjnej cenie – 4 złote za miesiąc. Jeżeli zaś teraz posiadacie Golda, i / lub Game Passa, usługi te zostaną przekonwertowane do Xbox Game Pass Ultimate.

Ten obejmuje oba te plany plus Game Passa dla PC. W sytuacji, gdy subskrypcje kończyły się w rożnych terminach, możecie zyskać sporo gratisowego czasu, gdyż te ulegną odpowiedniemu wyrównaniu / zsumowaniu (maksymalnie do 36 miesięcy). Dokładny współczynnik konwersji poznamy zapewne jeszcze dziś.

Xbox Game Pass Ultimate Promocja

Abonament zdobędziecie pod tym linkiem w Microsoft Store. W czasie jego trwania, nie będzie możliwe osobne wykupywanie Golda oraz zwykłego Game Passa, lub będzie skutkowało przeliczeniem jednego z nich na dodatkowy, krótszy okres XGP Ultmiate. Tzn. próbując aktywować miesiąc XGP, może zostać zaoferowane Wam 20 dni XGP Ultimate, co wydaje się uczciwym rozwiązaniem. Przelicznik ten może się jednak zmieniać z biegiem czasu.

Dajcie znać, czy skorzystaliście z oferty!

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.