Xbox Scarlet zostanie zaprezentowane na dzisiejszym E3!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

To, że dowiemy się dziś czegoś o nadchodzącej konsoli Microsoftu jest już pewne. Odnaleziono sekretną wiadomość w zapowiedzi konferencji!

To już dziś! Dziś o 22:00 czasu polskiego odbędzie się konferencja Microsoftu w ramach tegorocznego E3 w Los Angeles. Będzie to jedna z najważniejszych konferencji w historii Microsoftu. Jak twierdzą pracownicy giganta, cieszą się, tym co mają do pokazania, a to co najważniejsze, nie wyciekło i pozostaje utrzymane w tajemnicy.

Dziś natomiast mamy już 100% pewności, że Xbox Scarlet nadchodzi, a dziś powinniśmy się czegoś na temat tej konsoli czegoś dowiedzieć? Skąd ta pewność? Otóż na trop wpadł jeden z internautów, który na zwiastunie wydarzenia zauważył pewien szczegół.

W tle zauważył kod RGB koloru, czyli specjalny rodzaj zapisu barwy, którym posługują się między innymi graficy. Ukryty kod ma następujący zapis: (255,36,0), co oznacza kolor Szkarłatu (Scarlet). Znalazca pochwalił się faktem na Twitterze, a w zamian za to został nagrodzony miesiącem abonamentu Xbox Game Pass.
Ukryty zapis znajdźcie z prawej strony poniższych zapowiedzi, ukryty na tle palm. Każdego dnia, dostawaliśmy kolejne fragmenty zapisu:

Zobacz również: Xbox Gear z oficjalną wysyłką do Polski!

Wiemy więc, że coś konkretnego musi być na rzeczy. Nie pozostaje więc nic innego, niż czekać dziś do godziny 22:00, kiedy to rozpocznie się transmisja. Będzinie oglądać?

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: