Nowy odcinek This Week on Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W tym odcinku sporo ciekawych informacji, które powinieneś zobaczyć!

Major Nelson prezentuje co działo się w tym tygodniu oraz co czeka nas w najbliższych dniach.

Na wstępie przypomina nam o obniżkach czarnego piątku, które potrwają jutra. Jeżeli nie wybraliście jeszcze nic dla siebie to pamiętajcie, że przygotowaliśmy dla Was tutaj listę obniżek z cenami w polskim sklepie Xbox.

W przyszłym tygodniu odbędzie się The Game Awards 2016, gdzie czeka na nas graczy nie małe wydarzenie. Impreza rozdania nagród już 1 grudnia. W trakcie wydarzenia użytkownicy Xbox na swojej konsoli mogą w interaktywny sposób typować zwycięzców. Podczas prezentowania nominacji, oddajemy głos na wygraną pozycję. Im szybciej wytypujemy, tym więcej punktów dostaniemy. Punkty zliczane są na żywo i na ekranie transmisji zobaczymy listę top graczy, którzy najszybciej i trafnie głosują. Dodatkowo prowadzący rozdanie nagród ujawni na antenie gamertag gracza zajmującego pierwsze miejsce tym samym ogłaszając go mistrzem!

thisweek-game-awards

Kolejną nowinką jest wydanie Microsoft Solitaire Collection na urządzenia mobilne z okazji 25 lecia gry karcianej. Gra ma ponad 118 milionów unikalnych użytkowników i ich liczba ciągle rośnie. Co najlepsze integruje w Xbox Live, gdzie możemy zdobywać gamescores! Do końca roku zgramy w edycji premium na iOS oraz Android.

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””]


[/ad]

Major Nelson przypomni nam także o premierze Guardian of Gotham czyli czwartego odcinka Batman: The Telltale Series.

Jak na pewno już wiecie dostępna jest  nowa Operacja Red Crow w Rainbow Six Siege. W niej otrzymamy dwóch dodatkowych operatorów, nową mapę, więcej opcji dostosowywania i skórek broni.

Kolejna gra Ubisoftu także dostaje aktualizację. Chodzi oczywiście o The Division i tryb przetrwanie. W nim zaczynamy z niskim zapasem broni oraz narzędzi polując na kryjówki i nowe dostawy. Celem jest dostać się do centrum Manhattanu. W grze może wziąć udział do 24 graczy.

tom-clancys-the-division-survival-bugs

Do kompatybilności wstecznej dochodzi coraz to więcej tytułów. W tym tygodniu między innymi otrzymaliśmy Burnout Paradise, które dostępne będzie w ofercie Games with Gold. Oprócz tego otrzymamy Rayman Legends oraz Pure.

Jeżeli gracie w NBA 2K17 to czeka na Was specjalna impreza na boisku koszykówki. Nocna zabawa w parku gdzie za konsolą stoi sam Snoop Dogg. Gra staje się bardziej rozrywkowa w światłach neonów i imprezowej muzyki.

Jeszcze tylko dzisiaj zagracie za darmo w TES Online oraz Fifa 17. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w te dwa tytułu to musicie się niestety śpieszyć. Oprócz tego pamiętajcie, że te tytuły zostały przecenione z okazji wyprzedaży.

MN prezentuje także tryb wprowadzania tekstu w konsoli Xbox za pomocą zestawu słuchawkowego czy Kinecta. Naciskając mikrofon na wirtualnej klawiaturze możemy głosowo pisać wiadomość czy korzystać z wyszukiwarki.
Nie wiem jak Wam ale nam ten tryb nie działa i nie mamy tej ikony. Może nie być dostępny w naszym regionie.

Na koniec zapraszamy na obejrzenie całego odcinka:

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””]


[/ad]

» Zobacz także: Pobierz dawkę tapet na swoją konsolę Xbox!

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: