Nadchodzi darmowy długi weekend z The Elder Scrolls Online!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Długi bo aż 5 dni zagramy za darmo w TES Online.

Na oficjalnej stronie Xbox pojawiła się dziś informacja o darmowym weekendzie z  The Elder Scrolls Online. Dlaczego długi weekend? Bo zaczyna się już w tą środę (23 listopad) i potrwa aż do niedzieli (27 listopad).

Uwaga! Tylko dla graczy posiadających abonament GOLD!

free-tes

Aby zagrać musicie w środę wejść do sklepu Xbox i pobrać grę The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Upewnijcie się, że macie wystarczająco miejsca na dysku, gdyż będzie potrzebne aż 80GB. Zakładając tym samym konto w grze otrzymamy za darmo 500 koron do wydania na co chcemy w sklepie Crown Store w TES Online.

Po weekendzie zapowiedziana jest też niższa cena tytułu jeśli spodoba nam się rozgrywka i będziemy chcieli nabyć grę w edycji The Elder Scrolls Online: Gold Edition. Możemy więc spodziewać się jej w jutrzejszym Deals with Golds, które dodamy jak zawsze z polskimi cenami na naszej podstronie DWG.


Chętni na zagranie TES w darmowym weekendzie?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: