Rare zaprasza na największe testy alpha w Sea of Thieves

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdźcie swoje skrzynki e-mail, aby przygotować się do pirackiej kooperacyjnej przygody w poszukiwaniu skarbów!

Przyszłoroczny i ekskluzywny tytuł na platformę Xbox pojawi się 20 marca, więc twórcy chcą jak najlepiej doszlifować swój produkt. Nie uda się to bez społeczności graczy, dlatego Rare już teraz ogłasza nadchodzące testy, które zabiorą nas na głęboką wodę w największej do tej pory sesji alpha. Twórcy chcą w niej przedstawić niepublikowaną dotąd zawartość, a jeśli nie udało wam się dostać do grona wybrańców, obejrzycie przygotowany stream przez ekipę ze studia Rare na kanale Mixer.

Sea Of Thieves

Dostęp przyznany jest w okresie od 14 do 18 grudnia (terminy mogą się różnić dla innych uczestników), a to na platformie Xbox One bardzo rozrywany termin. W te dni udostępniony został także For Honor oraz Injustice 2.

»Zobacz również:
Darmowy weekend z For Honor na Xbox One


Darmowy weekend z Injustice 2 na Xbox One

Każdy kto zapisał się do Insiderów Sea of Thieves otrzyma dostęp do bety gry, przewidzianą na przyszły rok. Zapewne planowana jest również otwarta beta, z racji tego, że gra stawia na wieloosobową rozgrywkę multiplayer. Więcej szczegółów otrzymamy już wkrótce.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: