Darmowy weekend z Injustice 2 na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od czwartku każdy fan bijatyk (i nie tylko) będzie mógł wcielić się w superbohatera z uniwersum komiksów DC.

Injustice 2 to niewątpliwie najgorętsza bijatyka tego roku z epickimi starciami herosów i złoczyńców. Kontynuacja pierwszej części wynosi grę na wyższy poziom, choćby za sprawą zdobywanego wyposażenia rozwijającego umiejętności naszej postaci. Wśród ulubionych bohaterów DC czeka na nas Batman, Superman, Supergirl, The Flash, Aquaman, Wonder Woman czy Blue Beetle, a także nowi i zadziwiający złoczyńcy: Atrocitus, Gorilla Grodd i Deadshot.

NetherRealm Studios ma dla nas przedświąteczny prezent i już od jutra (14 grudnia) udostępni darmową wersję próbną, która potrwa do 18 grudnia. Zainteresowani wypróbują każdy tryb gry, także wątek fabularny zawierający epizod od 1 do 3. Nie zabraknie dostępu do sieciowej rozgrywki, a do walki wybierzemy dowolną postać, nawet tą zawartą w różnych DLC.

Przez ten czas Injustice 2 zostanie przecenione o 50%, a więc ceny w wirtualnym markecie Xbox będą kształtowały się następująco:

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: