Ubisoft zaprasza do testów dedykowanych serwerów For Honor

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Otwarte testy dla wszystkich to okazja na darmowy dostęp do gry. Jaka przyszłość czeka For Honor w 2018 roku?

Ci, którzy grywają w For Honor od Ubisoft Montreal dobrze znają problem z długim wyczekiwaniem na rozpoczęcie rozgrywki spowodowanym przez słaby matchmaking. Zespół stara się naprawić ten problem i nie rezygnuje ze wspierania swojego tegorocznego dzieła. W 2018 roku firma planuje uruchomić nową infrastrukturę online, co przełoży się na stabilniejsze działanie gry multiplayer, głównie ulepszając tworzenie rozgrywki sieciowej.

»Zobacz również: AC Origins z aktualizacją 1.1.0 poprawia grafikę na One X i dodaje nowy tryb

For Honor od początku swojego istnienia otrzymał już ponad 30 aktualizacji, wprowadził sześciu nowych bohaterów oraz sześć nowych map. Aby kontynuować dostarczanie nowości dla społeczności, Ubisoft liczy na waszą pomoc i zaprasza na bezpłatny udział w testach wspomnianych serwerów. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy czwartek (14 grudnia) o godzinie 14:00 czasu polskiego, a zakończy się 18 grudnia, o tej samej godzinie co rozpoczęcie. Do wzięcia udziału nie musicie posiadać zakupionej kopii gry.

Warto dodać, że posiadacze konsoli Xbox One X mogą pobrać bezpłatną aktualizację, która ulepszy rozgrywkę do jakości 4K i nie tylko.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: