AC Origins z aktualizacją 1.1.0 poprawia grafikę na One X i dodaje nowy tryb

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gracze najnowszej odsłony Assassin’s Creed Origins mogą liczyć na jeszcze lepsze wrażenia z gry, dzięki aktualizacji z numerem 1.1.0.

Kolejny tytuł z asasynami zdaje się być najlepszą częścią serii, co mobilizuje twórców do dostarczenia kolejnych łatek i nowości. Zacznijmy od tego, że posiadacze konsoli Xbox One X ujrzą jeszcze bardziej bogatsze tekstury, dzięki uwolnieniu dodatkowych jednostek pamięci, a trzeba przyznać, że dotychczas gra wyglądała równie imponująco. Oprócz tego, gracze otrzymają nowy tryb hordy na cyreńskiej arenie gladiatorów. Ten sprawdzi naszą wytrzymałość, gdzie pokonując fale wrogów postaramy się zostać jak najdłużej przy życiu. Ci z czasem stają się coraz potężniejsi oraz zaczynają się mnożyć.

[blockquote] unikatową funkcją trybu hordy jest konieczność wyboru broni do walki wręcz. Po wejściu, zmiana broni i dostęp do ekwipunku będą niemożliwe, a więc dokonaj właściwego wyboru. Wykorzystaj ten tryb, aby wypróbować broń do walki wręcz![/blockquote]

Twórcy radzą zacząć nową rozgrywkę po osiągnięciu 32 poziomu, ponieważ wrogowie będą naprawdę potężni. Za sukcesywne podejście przewidziano nagrody w formie drachmy i doświadczenia, a także chwałę gladiatora.

Jeżeli Assassin’s Creed Origins był dla was nieco za łatwy, po aktualizacji pojawi się nowy poziom trudności koszmar. Sami wrogowie automatycznie dostosują swój poziom do poziomu gracza, co spotęguje zabawę. Oprócz tego aktualizacja poprawi wydajność i stabilność. Ulepszeń jest cała masa i na pewno zauważycie to podczas przygody z Bayekiem.

Na koniec mała niespodzianka: Ubisoft oddaje za darmo kopię Assassin’s Creed Black Flag w wersji na PC, więc jeśli chcecie ograć tytuł na systemie Windows, to wystarczy odwiedzić stronę Ubisoftu i zapisać się do programu uPlay. Oferta ważna tylko do 18 grudnia 2017.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: