Scalebound oficjalnie anulowane

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft porzuca prace nad grą od Platinum Games.

Wczoraj prezentowaliśmy najbardziej wyczekiwane premiery roku 2017 przeznaczone na konsole Xbox One. Znalazła się na liście także zapowiedziana już 3 lata temu na konferencji E3 gra zatytułowana Scalebound. Została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i tym samym było o niej niejeden raz głośno. Wiązano z nią wielkie nadzieję, ponieważ jej twórcy odpowiedzialni byli za tytuły jak Bayonetta czy Metal Gear Rising: Revengeance.

 

 

Pomimo tego, że premiera była często przekładana to nikt nie spodziewał się, że może dojść do anulowania tak wielkiej produkcji. Jak podaje serwis Kotaku istnieją źródła potwierdzające o porzuceniu zaawansowanego już w tej chwili projektu. Zwrócono się także z prośbą do Microsoftu o wyjaśnienie tej sytuacji.


AKTUALIZACJA


Oficjalnie ogłoszono porzucenie prac nad Scalebound. Ekskluzywny tytuł na wyłączność, który był od ponad 4 lat w procesie tworzenia został anulowany i nie zobaczymy go w bibliotece gier Xbox. Oficjalne zdanie na ten temat przedstawił Microsoft w sposób:

Po starannym rozważeniu, Microsoft Studios doszło do decyzji o zakończeniu produkcji dla „Scalebound”.

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
 

Scalebound ostatnio zniknęło także ze strony Xbox. Również w ostatnich miesiącach producenci nie prezentowali żadnych informacji i nowości o tegorocznym tytule. Niestety, musimy się z tą wiadomością pogodzić.

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!


» Zobacz również: Wsteczna kompatybilność to już 20% biblioteki Xbox 360

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: