Xbox One: Nadchodzące Hity 2017 – TOP 5

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Na jaką premierę czekacie najbardziej?

Rok 2017 będzie pełen wrażeń dla posiadaczy konsoli Xbox One. Microsoft stara się każdego roku, aby gracze wybrali właśnie ich konsolę dzięki czemu otrzymujemy niesamowite tytuły na wyłączność. Poprzedni rok był bardzo interesujący. Wsród exów na Xbox One pojawiły się gry jak Gears of War 4, Recore czy najlepsza gra sportowa 2016, czyli Forza Horizon 3.

Co oferuje nam Xbox One w roku 2017? Przygotowaliśmy listę top 5 gier, na które warto czekać!

5. Ashen

Świat, w którym brakuje słońca? Taką scenerię przygotowali twórcy Ashen, gdzie jedynym źródłem światła są wybuchające wulkany. Historia przedstawia nam wędrowca, który szuka dla siebie miejsca, które mogłoby zostać jego domem. Duże znaczenie w grze mają relacje międzyludzkie. Będziemy decydować komu zaufać a komu nie, co będzie miało wpływ w kolejnych etapach gry, ponieważ każda z napotkanych osób cechuje się innymi umiejętnościami. Tytuł zawiera pasywny tryb multi, gdzie napotkani podczas wędrówki bohaterowie mogą okazać się innymi realnymi graczami lub sztucznym NPC.

Warto nadmienić, że twórcy tego RPG wcześniej pracowali w branży filmowej przy hitach jak Hobbit, The Avengers, Iron Man 3 czy Prometheus.

 


4. Scalebound Produkcja anulowana

Gra z kolejnym wędrującym samotnikiem jakim jest Drew. W magicznym świecie fantasy bohaterowi towarzyszy ostatni istniejący smok – Thuban. Razem stawiają czoła napotykanym wrogom w obronie innych światów. Walka nie jest prosta, ponieważ trzeba będzie znaleźć słabe punkty swoich przeciwników. Czeka nas szeroki arsenał broni – od białej do dystansowej która ulega zużyciu podczas walk.

Całość prezentuje się znakomicie z niezwykłą oprawą graficzną. Przewidziany jest także tryb kooperacji do 4 graczy.

 


[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

3. Sea of Thieves

Piracki klimat w otwartej grze MMO? Niezwykły pomysł od studia Rare, które oferuje nam otwarty i morski świat, a my stajemy się korsarzami poszukującymi zabawy, skarbów czy nowych lądów. Wraz z naszą ekipą stawimy czoła innym załogom napotkanych na morskiej drodze. Cel w grze jest jeden – dobrze się bawić! Każdy członek pirackiej drużyny ma swoje określone zadania na statku jak  kontrolowanie steru, rozwijanie i zwijanie żagli czy podnoszenie i opuszczanie kotwicy.

W Sea of Thieves czeka Was dużo humoru w trybie multiplayer i w genialnie wykreowanym świecie.

 


2. Crackdown 3

Trudno nie znać hitu z konsoli Xbox 360. Kolejny raz stajemy się agentem walczącym z przestępczością zorganizowaną w futurystycznym świecie. Jak przystało na agenta mamy do dyspozycji masę broni i gadgetów, a także rozwiniemy swoje zdolności lub zdobędziemy nowe. Graczom cieszącym się grać w trybie co-opa nie zabraknie zabawy. Ponadto czeka tryb multiplayer oparty na rywalizacji.

Tytuł must have fanów Crackdown, który z pewnością nie zawiedzie.

 


1. Halo Wars 2

Kontynuacja gry strategicznej z Xbox 360 to kolejny wielki exclusive Xbox. Halo Wars 2 to połączenie strategii czasu rzeczywistego z dynamiką walki rodem z Halo. Nowa historia to ciąg dalszy wydarzeń z gry Halo 5. Budowanie bazy, przygotowywanie pojazdów i zgromadzenie żołnierzy to podstawa gry. Poprowadzimy armię do walki toczącej się w obcych środowiskach podczas różnych kampanii i na wielu mapach dla trybu wieloosobowego.

W Halo Wars 2 mamy do dyspozycji nowe jednostki militarne oraz przywódców o specjalnych umiejętnościach, którzy mogą zmienić losy bitwy.

 

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]


Oczywiście rok 2017 przygotował nam więcej fantastycznych premier jak State of Decay 2 czy zabawne Cuphead. Możliwe, że na przyszłych konferencjach jak E3 dowiemy się o większej liczbie ciekawych premier. Może nawet nowa odsłona Forza Motorsport zawita jeszcze w tym roku i zdobędzie pierwsze miejsce w zestawieniu?

Nasza lista to tylko garstka nowości na ten rok. Przedstawione tytuły są także częścią usługi Play Anywhere, dzięki czemu zagramy także na systemach Windows 10. Są to w dalszym ciągu gry na wyłączność, ponieważ Xbox i W10 nie konkuruje ze sobą i stają się jedną platformą.


» Przypominamy, że to już ostatnie chwile aby wziąść udział w konkursie na rok abonamentu EA Access!

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: