Project xCloud już we wrześniu!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Właśnie dziś padło ważne ogłoszenie, w którym to wreszcie poznaliśmy datę udostępnienie Project xCloud w wersji publicznej!

Wyczekujecie z niecierpliwością udostępnienia streamingu gier na urządzenia mobilne? Dziś w takim razie Microsoft ma dla Was istotny komunikat. Project xCloud zostanie oddany w ręce graczy już tego września:

Finally, today we’re announcing that this September, in supported countries, we’re bringing Xbox Game Pass and Project xCloud together at no additional cost for Xbox Game Pass Ultimate members

Jak też widzicie usługa będzie świadczona bez dodatkowych opłat w ramach Xbox Game Pass Ultimate. Być może doczekamy się też oddzielnej, tańszej subskrypcji, wyłącznie dla streamingu. Jednak nic na ten temat nie wiadomo, tak tylko możemy domniemać.

Nie wiemy też na ten moment, czy xCloud będzie dostępny w Polsce. Niestety nic na to na ten moment nie wskazuje. Jak nadmienione jest wyżej, brane będą pod uwagę jedynie wspierane kraje. Testy usługi u nas się jednak nie odbywały.

Co oferuje xCloud? -Dostęp do transmisji zawartości katalogu Game Pass na kompatybilne tablety oraz smartphony w dowolne miejsce na ziemi (z dostatecznie dobrym internetem) bez konieczności posiadania własnej konsoli.

Swego czasu opisywaliśmy Wam działanie nadchodzącej funkcji w fazie jej testów.

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: