Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (11-17 września)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie gry znajdziemy w tym tygodniu wśród 15 nowych premier Xbox One?

Poprzednie dni nie oferowały zbyt wiele nowości w sklepie Xbox (a było ich zaledwie trzy), za to w tym tygodniu jest o wiele lepiej, gdyż znajdziemy aż  piętnaście nowych gier na Xbox One. Które z nich warto wyróżnić?

Przede wszystkim zobaczymy sporo gier sportowych: Pro Evolution Soccer 18, NBA od 2K Games i EA Sports, NHL 18. Wszystkie wyżej wymienione produkcje możemy wcześniej sprawdzić w wersji demo lub trial, a jeśli posiadamy EA Access, to otrzymamy dostęp do pierwszych godzin NBA Live 18 oraz NHL 18. NBA 2K18 oferuje zaś bezpłatne preludium gry, o którym więcej dowiecie się tutaj.

NBA 2K18 Screenshot

Fani samochodówek mogą w tym tygodniu zakupić dwie gry z gatunku wyścigowych. Jedną z propozycji jest Baja: Edge of Control HD, przenoszące nas na tereny pozbawionych asfaltu. Tytuł jest remasterem gry z 2008 roku i tym razem oferuje jeszcze lepszą rozgrywkę, nawet do 4 graczy w lokalnym trybie multiplayer. Jak wynika z opisu w sklepie Xbox, „Baja: Edge of Control HD oferuje bardziej szczegółową grafikę, działającą z ogromną płynnością, w rozdzielczości nawet do 4K. Do tego ulepszone sterowanie, interfejs użytkownika i łatwiejszy start w karierze”.

ID@Xbox również ma co pokazać dla lubiących gry twórców niezależnych. Don’t Starve Together: Console Edition w końcu doczekało się swojej premiery na Xbox One, co zadowoli nie jednego fana surwiwalu. Zeszłoroczny Maize od Finish Line Games także zmierza na konsolę Microsoftu i dostarczy  sporo absordulnego humoru. W tej grze wcielamy się inteligentną kolbę kukurydzy, próbującej zbadać przyczynę jej powstania.

Kolejnym portem na Xbox One jest Planet of the Eyes, w dużej mierze przypominające mechaniką popularne Limbo. O tym tytule napiszemy więcej w Naszej jutrzejszej recenzji tej produkcji na Xbox One.

Pełne zestawienie premier przedstawiamy poniżej wraz z ich zwiastunami:

Planet of the Eyes – 12 września


NASCAR Heat 2– 12 września


Pro Evolution Soccer 2018– 12 września


Maize– 12 września


EA Sports NHL 18– 12 września


Transcripted– 13 września


Don’t Starve Together: Console Edition– 13 września


Baja: Edge of Control HD– 14 września


Tricky Towers– 15 września


NBA 2K18– 15 września


Dishonored: Death of the Outsider– 15 września


Time Recoil– 15 września


DreamBreak– 15 września


Jettomero: Hero of the Universe– 15 września


NBA Live 18– 15 września


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: