Darmowy trial NBA Live 18 i NHL 18 dostępny w EA Access

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Electronic Arts zaprasza swoich subskrybentów do wczesnego dostępu dwóch sportowych produkcji.

EA Sports co roku zasypuje Nas swoimi produkcjami jak Fifa, NFL, NHL czy NBA. Dwie z nich są już dostępne w abonamencie EA Access i jest to NBA Live 18 oraz NHL 18. Każdy kto posiada abonament od Electronic Arts może bezpłatnie skorzystać z wersji próbnych wspomnianych gier. W odróżnieniu do dostępnego dema NBA Live 18 dla wszystkich (znajdziecie je tutaj), to trial dla subskrybentów EAA nie ma ograniczeń, prócz czasowego.

Obraz EA Sports EA Access Hero

Dodatkowo, każdy posiadacz abonamentu EA Access, otrzymuje 10% zniżki na zakup powyższych tytułów. Choć nie ma konkurentów dla NHL 18 w tym roku, to NBA Live 18 będzie walczyć z produkcją od 2K Games. Nie dość, że NBA 2K18 wychodzi tego samego dnia (19 września), to również od dziś dostępne jest preludium gry.

»Zobacz również: NBA 2K18: The Prelude dostępne bezpłatnie w sklepie Xbox

Na szczęście obie wersje demonstracyjne są darmowe (plus trial w EA Access), więc spokojnie można przetestować tytuły i zdecydować, który produkt wybierzemy. Fani hokeja na lodzie nie mają tego dylematu i zostaje im jedynie sięgnąć po NHL 18 od EA Sports.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: