Demo NBA Live 18 od EA Sports ląduje sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Próbna wersja gry została przedpremierowo udostępniona dla graczy.

EA Sports rywalizuje co roku 2K Games i walczy o kolejnych fanów swoich gier. W tym roku sytuacja jest jeszcze bardziej napięta, gdyż obie produkcje (NBA Live 18 i NBA 2K18) wychodzą tego samego dnia. Oba koszykarskie tytuły pojawią się na półkach sklepowych 19 września, a pre-orderowcy NBA od Electronic Arts będą mogli zacząć grać 4 dni wcześniej. Aby przekonać się jeszcze do najnowszej odsłony NBA Live 18, twórcy udostępnili demo gry w sklepie Xbox.

Co ciekawe, wszelkie postępy zdobyte w demonstracyjnej zawartości przeniesiemy do pełnej wersji. Demo pozwoli nam wrócić do tegorocznej serii finałowej Playoff, poćwiczymy w trybie praktyki czy spróbujemy fabularne The Rise.

NBA Live 18 Demo pobierzecie poniżej, a jeśli zdecydujecie się na pełną wersję przed premierą, to otrzymacie dodatkową zniżkę.

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: