Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (4-10 września)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Skromny początek roku szkolnego ma w rękawie wielkiego asa, którym jest Destiny 2.

Dlaczego skromny? Ponieważ w tym tygodniu czekają nas jedynie trzy premiery. Ale spokojnie, nie cały miesiąc będzie tak wyglądać. Wrzesień będzie obfity w nowe tytuły jak Cuphead, Fifa 18, Project Cars 2, NBA od 2k Games i od EA, PES 18.

W najbliższych, siedmiu dniach otrzymamy trzy gry i jeden dodatek, na który czekają fani Battlefield 1. Mowa o drugim rozszerzeniu W imię cara, gdzie trafimy na kluczowy front I Wojny Światowej, a armia rosyjska dołączy do działań bojowych. W najnowszym DLC znajdziemy również nowe mapy, bronie i tryby gry.

W imię cara – Battlefield 1 – 5 września


Don’t Knowck Twice to straszna opowieść oparta na mrożącej krew w żyłach legendzie miejskiej. Zdesperowana matka szuka swojej zaginionej córki, której ślady prowadzą do dworu z największych koszmarów. Legenda o demonicznej czarownicy powraca, a my rozwiązujemy jej tajemnicę.

Don’t Knock Twice – 5 września


Squish and the Corrupted Crystal to dynamiczna platformówka, w której nie ma czasu na zatrzymywane się. Duże prędkości w pięknie wykreowanym i zmieniającym się świecie, zbieranie diamentów i sprawne pokonywanie przeszkód, to główne Nasze zadania.

Don’t Knock Twice – 5 września


Najbliższa środa to dzień premiery jednego z największych hitów tego miesiąca i jest nim Destiny 2. Bungie Software po raz kolejny zabiera nas na kosmiczną przygodę, usprawniając poprzedni system rozgrywki. Choć większy nacisk położono na linię fabularną, to i tak największym zainteresowaniem cieszy się tu tryb multiplayer, który wypada lepiej niż ostatnio, dzięki odmienionym klasą czy lepiej zbalansowanej rywalizacji.

Destiny 2 – 6 września

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: