Otwarta beta nowego trybu w Ghost Recon Wildlands

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nadchodzą testy kolejnego uaktualnienia rozgrywek w GR: Wildlands. Czy warto wrócić do Boliwii?

Ostatnia odsłona serii Tom Clancy’s zatytułowana Ghost Recon Wildlands bardzo ciepło została przyjęta przez graczy i cieszy się sporą popularnością. Twórcy chcąc zostawić przy sobie społeczność i planują kolejne aktualizacje, które wprowadzą nowe, sieciowe tryby gry. Tym samym została ogłoszona otwarta beta jednego z nich, aby odpowiednio zbalansować rozgrywkę. Będzie to drużynowy deathmatch w czteroosobowym zespole, ze sporą dawką atrakcji. Uaktualnienie PvP nosi nazwę Ghost War i ma być dostępne jeszcze tego lata.

Ghost War wprowadzi nowe klasy postaci jak Medyk czy Snajper, a każda z nich będzie posiadała specjalne zdolności. Nie zabraknie opcji poszerzania umiejętności, aby jeszcze lepiej służyć Naszym kompanom. Wildlands stanie się jeszcze ciekawsze, bowiem nie będziemy narażeni jedynie na sztuczną inteligencję, a staniemy naprzeciw prawdziwym graczom. Każda posiada swoją taktykę, a która będzie skuteczniejsza dowiemy się już wkrótce.

Jak wiemy otwarty świat w Ghost Recon jest bardzo duży, więc twórcy bazując na nim stworzyli odpowiednie lokacje do kooperacyjnych działań. Bitwy toczone będą na pustyni, w dżungli, górach, gdzie zastosowano zmienną pogodę i porę dnia.

 

Ghost War będzie darmowym dodatkiem dla posiadaczy produktu Ubisoftu, jednak jego premiera nie jest jeszcze znana, tak samo jak termin beta testów. Zapewne pojawią się w przyszłym miesiącu, o czym dowiecie się na Naszej stronie.

Ghost Recon Wildlands od premiery jest stale dopracowywane, czego przykładem jest ostatnia aktualizacja sterownia helikopterów. Łatwiejsze kontrolowanie śmigłowca możecie wyłączyć, jeśli np. przyzwyczailiście się poprzedniego układu. Więcej o Wildlands dowiecie się z blogu Ubisoftu.
[divider][latest_posts items=”2″ title=”Polecane wpisy:” image_width=”740″ image_height=”150″ image_class=”thumbnail”]

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: