Oto zwiastun GTA VI. Premiera gry w 2025!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Po latach oczekiwań wreszcie jest i on – Pierwszy zwiastun następnej odsłony serii Grand Theft Auto. Znamy tez datę premiery!

Rockstar Games niestety w ostatni, czasie nie ma szczęścia do wycieków. Po ostatnim leaku bardzo wczesnego materiału z gameplayu, właśnie parę godzin temu wyciekł zaplanowany na dziś zwiastun. Hakerzy zdobyli go w niskiej jakości, a twórcy gry zdecydowali się przez ten fakt na wcześniejszą publikację oficjalnej wersji, bez oczekiwania na godzinę 15:00, którą początkowo planowano. Po zaledwie pięciu godzinach od publikacji został wyświetlony już ponad 36 milionów razy!

Zobaczmy to, co czego możemy się spodziewać na pierwszym OFICJALNYM zwiastunie:

Jak można zauważyć i tak jak to już było wręcz pewne – wracamy do Vice City, to jakie ono jest musicie zobaczyć sami. Poznajemy również dwójkę naszych bohaterów Lucię oraz jej partnera. Znamy także przybliżoną datę premiery, którą zaplanowano na rok 2025. Musimy więc jeszcze odrobinę cierpliwie poczekać. Jednak sam zwiastun zapowiada mocne i porządne GTA, które może zaoferować, wszystko co będzie kwintesencja serii.

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

Grand Theft Auto VI

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: