Oferta BC na przyszły tydzień wygląda świetnie

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Phil Spencer wypowiada się o nowych tytułach na liście.


[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Do znudzenia można powtarzać, że funkcja kompatybilności wstecznej na Xbox One to idealne rozwiązanie Microsoftu aby powrócić do gier z poprzedniej generacji. Jednak taka jest prawda, a gracze każdego tygodnia wyczekują nowych informacji o nowych grach w bibliotece BC.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy hity jak Hitman: Rozgrzeszenie czy GTA IV wraz z dwoma dużymi DLC. Lista gier w każdym tygodniu regularnie się powiększa, gdzie aktualnie znajduje się już ponad 320 tytułów.

Zobacz również» Wsteczna kompatybilność to już 20% biblioteki Xbox 360

Zaciekawieni fani wypytują już szefa Xboxa o nową ofertę gier w usłudze backward compatibility. W odpowiedzi Phil Spencer odpowiada, że zna już tytuły, które pojawią się w przyszłym tygodniu i wyglądają nieźle. Uprzedza tym samym dręczące pytanie o Call of Duty: Black Ops 2, którego nie ma na liście.

 

Pytanie jakie to gry zobaczymy i czy będą one tak mocne jak ostatnie nowości w bibliotece wstecznej kompatybilności, ale o tym dowiemy się już we wtorek od Majora Nelsona o czym będziemy informować. Aktualną listę możecie na bieżąco sprawdzić tutaj.

Na jakie nowości Wy oczekujecie i na co liczycie?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: