Kolejny hit trafia do biblioteki kompatybilności wstecznej

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jest nim piąta część przygód agenta 47.

Dokładnie chodzi o Hitman: Rozgrzeszenie (Absolution), które zostało wydane końcem 2012. Ta ponad czteroletnia gra osiągnęła spory sukces i teraz możemy cieszyć się nią na platformie Xbox One. Ta część Hitmana wyglądała jak na poprzednią generację bardzo dobrze, oparta na silniku  Glacier 2 dała między innymi pokaz zaawansowanej mimiki twarzy bohaterów.

Dziś Major Nelson opublikował na swoim profilu wpis z dodaniem tytułu do biblioteki, który już teraz możecie zacząć pobierać lub jeśli posiadacie kopię na płycie – po prostu ją włożyć do napędu.

 
facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

Przypominamy, że piąta część została w pełni zdubbingowana, a głos Agentowi 47 użyczył znany każdemu Paweł Małaszyński. Zaawansowani gracze świetnej skradanki mogą przejść grę w trybie Purysta, który usunie sprzed oczu interfejs użytkownika i podda ich prawdziwemu wyzwaniu.

Więc jak? Wrócicie do Hitman: Rozgrzeszenie?

Aktualna cena w sklepie:
79,00zł
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: