Microsoft zapowiada świąteczno-noworoczne wyprzedaże

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nadszedł kolejny dzień, kiedy nasze portfele będę cierpiały, ale za to zrobimy sobie lub bliskim gwiazdkowe prezenty. Co szykuje dla nas Xbox Store?

Jak co roku, Microsoft hojnie na święta obdarowuje nas zniżkami na ulubione tytuły, a wydarzenie odliczające do nowego roku potrwa aż do 4 stycznia. Zasady nie różnią się on innych tego typu promocji, czyli użytkownicy z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold mogą liczyć na upusty do 75%, zaś pozostali do 65%. Nie należycie do grona goldowiczów? Łapcie okazję na Xbox Live Gold w cenie 1 złotówki!

»Sprawdź: Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za 1zł w świątecznej promocji!

Z gier jakie mają się pojawić na wyprzedaży, to m.in. Gears of War 4, Forza Horizon 3, Forza Motorsport 7, Halo Wars 2 czy Śródziemie: Cień Wojny. Te wymienione mają zostać przecenione o 20$ (~70 złotych). Wyróżnione też tytuły: Super Lucky’s Tale, Disneyland Adventures, Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection i Pixar’s Rush: A Disney Pixar Adventure. Ceny powyższych produkcji mają zostać obniżone o 10$.

Jeżeli jesteście graczami posiadającymi system Windows 10, to czekają na was zniżki także na gry PC. Tam można liczyć na upusty sięgające -50%. Szukając konsolowych zestawów, wciąż kupicie zestawy Xbox One S z popularnymi tytułami w cenie od 899 złotych (więcej szczegółów znajdziecie tutaj). Do 6 stycznia skorzystacie również z promocji, w której zakupując konsolę Xbox One X otrzymacie bezpłatnie najpopularniejszą grę roku, czyli PlayerUnknown’s Battlegrounds.

Surface, Xbox one S and an Xbox controller pictured together

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: