Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za 1zł w świątecznej promocji!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czekaliście na pierwsze oferty w świąteczno-noworocznej promocji w sklepie Xbox? Oto co na początek serwuje Microsoft.

Lada moment powinniśmy zobaczyć listę wyprzedaży związanych ze świętami Bożego Narodzenia oraz sylwestrowego odliczania. Te w zeszłym roku były już dostępne o tej porze, więc za niedługo ujrzymy tegoroczne oferty. Na przystawkę znajdziemy dwa, warte uwagi abonamenty: Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass z obniżoną ceną do jednej złotówki. Jest jeden mały haczyk dla chętnych na przedłużenie złotej i growej subskrypcji. Aby załapać się na wspomnianą zniżkę trzeba niestety nie posiadać aktywnego członkostwa.

Choć goldowiczów nie brakuje i na tą ofertę załapie się najmniej osób, to z Xbox Game Pass sytuacja wygląda inaczej. Promocja potrwa przed 16 dni, a więc zakończy się w pierwszym tygodniu nowego roku. Co jeszcze przygotował Microsoft na świąteczne odliczanie do nowego roku? O tym będziemy informować na bieżąco.

Xbox Game Pass za 1 złoty znajdziecie tutaj, zaś Xbox Live Gold dostępny jest w tym miejscu.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: