Kup konsolę Xbox One X i odbierz PlayerUnknown’s Battlegrounds

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Prezent dla nowych nabywców najmocniejszej konsoli na rynku od Microsoftu. Promocja ograniczona czasowo.

Wielu graczy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup, wciąż czeka na ogłoszenie dogodnych zestawów z dodatkowymi tytułami. Choć na obecną chwilę nie ma żadnych w ofercie, to aktualnie trwa pewna promocja, gdzie nabywając nową konsolę Xbox One X otrzymamy w gratisie PlayerUnknown’s Battlegrounds. Zestawy promocyjne oferowane są w sklepach sieci Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Saturn, Komputronik i X-kom, oraz w Sklepie Microsoft.

Wielki hit będący w programie Game Preview na Xbox One może pochwalić się się rekordowym, ponad milionem zalogowanych graczy w okresie zaledwie 48 godzin od premiery. Do gry zasiądziemy w pojedynkę lub w kooperacji, gdzie wspólnie będziemy dążyć do zwycięstwa. Warto także nadmienić, że wspomniana produkcja z trybem Battle Royale została ulepszona dla konsoli Xbox One X.

»Zobacz również: PUBG na Xbox One wywołał burzę w sieci

Przedstawiana promocja potrwa do 30 grudnia, a grę PlayerUnknown’s Battlegrounds otrzymamy bezpłatnie w formie kodu, dzięki któremu pobierzemy jej cyfrową kopię.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: