Lista gier 4K na Project Scorpio

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Windows Central donosi o tytułach, które wystartują w UHD na Xbox Scorpio.

Coraz bliżej do premiery najmocniejszej konsoli do gier na rynku. Portal Windows Central próbuje ze skutkiem dowiadywać się więcej o planach Microsoftu jeszcze przed oficjalną premierą sprzętu. Jak im to wychodzi?

Redaktorzy serwisu są w stanie potwierdzić listę gier, jakie będą promowane przy zapowiedzi i promowaniu Projectu Scorpio. Głównym tytułem oferującym prawdziwe 4K ma być Forza 7. Oczywiście nie dziwi nas fakt, że ta produkcja na tej konsoli będzie dominująca. Źródła donoszą, że gra prezentuje się nad wyraz oszałamiająco i ma prawo być numer jeden na nowej maszynie gier wideo.

Moc sześciu teraflopsów mają zaprezentować również gry jak Crackdown 3, czy State of Decay 2. Bez wątpliwości możemy stwierdzić kolejny raz, że gry ekskluzywne wymuszają wykorzystanie mocy Scorpio. Nie chodzi tylko o moc, ale i natywne Ultra HD.

Co z tytułami nie związanymi jedynie z Microsoftem? Lista poszerza się także o gry od EA jak: Fifa 18, Madden 18 i Star Wars Battlefront 2, o którym usłyszymy więcej wkrótce. Prawdziwym hitem ma być pojawienie się Red Dead Redemption 2, na które czeka większość graczy. Te produkcje mają najprawdopodobniej promować razem z innymi technologię 4K.

Samo urządzenie ma mieć pokaźną bibliotekę gier już na starcie, które będą skalować się do wysokiej rozdzielczości UHD. Ma to na celu nakręceniu sprzedaży Scorpio w okresie jego premiery. Microsoft próbuje zaoferować konsolę z klasą premium każdemu użytkownikowi. Wcześniej była mowa również o streamowaniu gier w 4K.

Więcej informacji mamy dowiedzieć się więcej również od WindowsCentral.com

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: