EA zaprasza na imprezę prezentującą Star Wars: Battlefront 2

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pomału Electronic Arts zaczyna nakręcać graczy przed pierwszymi materiałami.

To, że EA zebrało wszystkie informacje i uwagi na temat pierwszej części wiemy już od jakiegoś czasu. Prace nad sequelem trwają i zajmują się nim aż trzy studia:  EA DICE, Criterion Games oraz Motive. Electronicy zaplanowali również swoją własną imprezę EA Play (10-12 czerwca), gdzie twórcy zaprezentują tegoroczne premiery i nowości, odchodząc tym samym od występu na E3.

Aby zobaczyć pierwszy zwiastun i rozgrywkę z gry nie będziemy musieli aż tyle czekać. Na swoim profilu firma opublikowała wpis, który zaprasza na Star Wars Celebration rozpoczynający się już 13 kwietnia w Stanach Zjednoczonych. Specjalna impreza poświęcona jest oczywiście marce Star Wars, która zrzesza wszystkim fanów Gwiezdnych Wojen. Cztery dni imprezy to specjalne występy z udziałem aktorów filmowych, interaktywnych pokazów, czy kosmicznych eksponatów. Podsumowując szykowane jest wielkie i niezapomniane show dla wszystkich maniaków filmów, seriali i gier Star Wars.

Na tym wydarzeniu zostanie zaprezentowany pierwszy trailer i materiały z Battlefront 2, który będzie również do obejrzenia w sieci już 15 kwietnia o godzinie 10:30 czasu polskiego. Deweloperzy powiedzą również więcej o nowościach w drugiej części i premierze, która aktualnie jest zapowiedziana jedynie na jesień 2017.

Już dziś czekamy pokaz Destiny 2, które będzie alternatywą dla Star Wars Battlefront 2.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: