Electronic Arts zaprasza na EA Play i prezentuje listę nowych gier

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co znajdziemy na imprezie elektroników w tym roku?


Kolejny rok EA nie zamierza pokazać się na największych targach E3, gdzie spotkać można najlepsze firmy. Za to organizuje drugi rok z rzędu własne wydarzenie pod nazwą EA Play, które również będzie miało swoją konferencję.

Dziś EA na swoim blogu przygotowało krótką notkę, gdzie prezentuje listę gier, jakie mają pojawić się podczas imprezy. Nie będziecie na pewno zdziwieni, gdyż są to zapowiedziane wcześniej produkcje czy co roczne gry sportowe jak: FIFA 18, Madden NFL 18 i NBA Live 18.

ea play 2017

Dwie wcześniej znane produkcje to Star Wars Battlefront 2 i Need for Speed. Jak zapewniają twórcy kolejna część gwiezdnych wojen ma być jeszcze lepsza od poprzedniej i nie popełni błędów poprzedniczki. Otrzymamy w niej również wątek fabularny z bardziej wciągającą historią. Za to Need for Speed wydany zostanie przez Ghost Games, które jak zawsze zapewnia o najlepszej i najładniejszej kontynuacji.

Czego brakuje na liście? Spodziewacie się nowych IP czy sequeli poprzednik produkcji EA?Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: