GTA The Trilogy – The Definitive Edition – data premiery i niespodzianka w Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od dłuższego czasu czekaliśmy na ten moment – poznanie daty premiery trylogii Grand Theft Auto. Dzisiaj jest szczególny dzień, ponieważ GTA III kończy 20lat. Twórcy wybrali ten moment na ogłoszenie daty premiery ale i nie tylko. Zatem, czego się dowiedzieliśmy?

Seria Grand Theft Auto chyba jest znana każdemu. Niektórzy wręcz wychowali się przy tych odsłonach więc na pewno miło wspominają ten czas. Dzisiaj przy okazji rocznicy GTA III doczekaliśmy się wysypu informacji.

Data premiery odnowionej trylogii nie jest odległa a mianowicie została ustalona na 11 listopada 2021. Zamówienia przedsprzedażowe już wystartowały na oficjalnej stronie Rockstar Games a także w Microsoft Store. Gra kosztuje 269zł w wersji fizycznej jak i cyfrowej dla Xbox One i Xbox Series X|S, przy czym warto zaznaczyć, że tytuł obsługuje Smart Delivery. Natomiast data premiery fizycznej wersji jest nieco inna – 6 grudnia 2021.

Jeśli chodzi o 11 listopada, to również tego dnia w bibliotece Xbox Game Pass pojawi się GTA San Andres Definitive Edtion, czyli właśnie odnowiona wersja tej kultowej gry. Oprócz wcześniej wspomnianego Smart Delivery, ujrzymy lepsze oświetlenie, czy tektury w wyższej rozdzielczości a także skorzystamy z poprawionego celowania i strzelania które znamy z GTA V. Ponadto poprawione zostało koło wyboru broni jak i stacji radiowych. Poprawie uległa także mini mapa, gdzie gracz będzie mógł ustawiać punkty orientacyjne. W GTA Edycję Definitywną zagramy w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Poznaliśmy nie tylko suche fakty ale również screeny z tych wydań, oto niektóre z nich:

Źródło: gamespot.com

 

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: