6 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate w cenie trzech!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

W sklepie Muve.pl dziś rozpoczęła się promocja, w której możecie zgarnąć Game Pass Ultimate na sześc miesięcy za połowę ceny!

Sklep Muve.pl powraca z kolejną, ciekawą ofertą skierowaną zarówno dla graczy Xbox jak i tych pecetowych. Subskrypcja w promocji łączy bowiem ze sobą trzy abonamenty: Xbox Live Gold, Game Pass dla konsol oraz komputerów. Skorzystacie więc z jej zalet na każdej z tych platform.

Co istotne, z promocji mogą skorzystać zarówno byli, jak i obecni posiadacze XGP w wersji podstawowe, Ultimate oraz Xbox Live Gold. Oferta ma obowiązywać do drugiego lutego. Dzięki niej zamiast 328 złotych, zapłacicie tylko 163,99 PLN. W zamian za to otrzymacie dwa kody po trzy miesiące na pełnoprawną wersję Xbox Game Pass Ultimate.

Zobacz również: Xbox Console Streaming dostępny na całym Świecie!

Możecie więc wszystko wykorzystać sami i cieszyć się półrocznym dostępem do korzyści, jakie niesie ze sobą usługa, lub cześć tego komuś podarować. Jest to więc jak najbardziej fajna okazja by doładować swoje konto, czy też zrobić komuś trafny prezent.

PRZEJDŹ DO PROMOCJI

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: