20-lecie Xboxa. Rusza wielkie świętowanie!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Czas leci niesamowicie szybko, już w tym roku Xbox skończy okrągłe 20 lat! Czego z tej okazji mogą spodziewać się gracze?

15 listopada 2001 – to dzień, w którym po raz pierwszy w historii konsole Xbox trafiły na sklepowe półki w Ameryce. Oznacza to, że już za parę miesięcy doczekamy się pięknego dwudziestolecia. Są to lata pełne wielu zmian, rewolucji, postępu techniki, wielu niesamowitych gier, wspomnień i zawartych przyjaźni. Droga, jaką przeszedł Microsoft w tej branży jest imponująca.

Najwyższa pora, by zacząć świętować ten sukces, zarówno marki jak i graczy i odpalić urodzinowe emocje. W tym celu począwszy od dziś przygotowano kilka atrakcji, a tych będzie sukcesywnie przybywać aż do listopada włącznie.

Dziś możecie liczyć już na:

Specjalna, limitowana seria ubrań Xbox Gear Shop. Znajdziecie tam, koszulki, torby, czapki i kubki (także personalizowane) nawiązujące do wydarzenia. Wszystko znajdziecie pod tym linkiem.


Zestaw specjalnych i darmowych tapet na komputer, konsolę czy też telefon. Znajdziesz je pod tym linkiem.


Zestawienie najlepszych gier, które miały największy wpływ na historię Xboxa, które każdy wierny fan marki powinien odkryć. Znajdziecie je tutaj. Część z nich jest na wartych uwagi przecenach.


Specjalne wydarzenie w serwisie Twitch (twitch.tv/Xbox), na oficjalnym profilu Xbox. Transmisja odbędzie się już dziś (czwartek) o godzinie 20:00 czasu polskiego. W trakcie livestreamu możecie liczyć na wiele ciekawostek i wspomnień najważniejszych i najciekawszych momentów.


Używajcie w mediach społecznościowych hashtagu #Xbox20 by oznaczać swoje posty i zdjęcia ze wspomnieniami, obecnymi kolekcjami gier. Wszystkim, czym tylko chcecie się w tym temacie pochwalić i podzielić z innymi.

Zobacz także: Xbox Game Pass Ultimate ponownie za 4 zł za 3 miesiące! [Dla nowych]


Aha, no i sprawdźcie dynamiczne tła na swoich konsolach Xbox Series X|S – czeka tam jedno nawiązujące do pierwszego, oryginalnego Xboxa 🙂
Pamiętajcie też, że posiadacze Xbox Game Pass Ultimate wciąż mogą odebrać 4 darmowe miesiące Spotify Premium!

Jeszcze więcej niespodzianek czeka w niedalekiej przyszłości!

Źródło: xbox.com, informacja prasowa.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 6 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: