Zone of the Enders HD Collection oraz Rumble Roses XX od dziś we wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Kolejna aktualizacja biblioteki gier z usługą Backward Compatibility dostarcza dwa tytuły grywalne już teraz na Xbox One.

Dzięki wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One zagrasz w swoje ulubione gry z Xboxa 360 oraz te z oryginalnego Xboxa. Aktualnie możliwe jest już uruchomienie ponad 500 gier w usłudze Backward Compatibility, a liczba ta wciąż rośnie. Dziś do tej biblioteki gier dołączyło Zone of the Enders HD Collection oraz Rumble Roses XX, aczkolwiek tylko druga z nich dostępna jest w polskim regionie i kosztuje 59,99 złotych.

»Zobacz również: Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (10 – 16 września)

Zone of the Enders HD Collection zabierze nas w przyszłość i opowie o konflikcie wielkich robotów z rasą ludzką. Kolekcja HD zawiera odświeżone dwie części: Zone of the Enders oraz Zone of the Enders: The 2nd Runner.

Grywalne od dziś na Xbox One Rumble Roses XX od Konami to produkcja skierowana głównie do męskiej płci, gdyż w grze podziwiamy seksowne i wysportowane kobiety siłującymi się na arenie. Do dyspozycji mamy ponad dwadzieścia wojowniczek i każda posiada swoje specjalne kombinacje i chwyty.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl