Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (10 – 16 września)

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Mimo coraz słabszej pogodny, zbliża się okres najgorętszych premier. Nieinaczej będzie w tym tygodniu. Zobaczcie, co nas czeka na konsolach Xbox!

Nadchodzące siedem dni przyniesie nam aż trzynaście grywalnych pozycji. Jest i kilka wyróżniających się, na które warto zwrócić uwagę, jednak jedna z nich wyróżnia się najbardziej i czeka na nią ogromna część społeczności graczy. Oczywiście mamy tu na myśli Shadow of the Tomb Raider, które zagramy już w piątek, 14 września, natomiast gracze, którzy kupili wyższe edycje tego wydania, otrzymają dostęp do produkcji 48 godzin wcześniej.

W najnowszej części tej gry będziemy mogli śledzić Larę Croft od lat jej młodości, które wpływały na rozwój bohaterki. Dalej, gra przeniesie nas w tereny dżungli, gdzie będziemy starali się uratować ludzkość przed apokalipsą Majów. Tytuł ten został ulepszony dla konsoli Xbox One X, gdzie zagramy w natywnym 4K Ultra HD z trybem HDR.

Dla fanów sportu na lodzie zaproponowano EA Sports NHL 19. Tutaj również uświadczymy coraz to częściej spotykanego ulepszenia dla Xbox One X, które pozwoli cieszyć się najlepszą jakością rozgrywki. To też dobrze sprawdzi się w trakcie zmaganiom pod gołym niebem. Najnowsza odsłona EA Sports NHL prócz boisk na halach, pozwoli nam stoczyć starcie w parku, czy też na zamarzniętym stawie. Otrzymujemy więc ciekawy wachlarz lodowisk, który będziemy mogli dopasować do swojego poziomu doświadczenia w karierze.

Miłośnicy gier platformowych i co-opowych mogą zainteresować się tytułem Fossil Hunters, który wytęży również nasze szare komórki. W grze jak archeolodzy badamy skamieniałości kryjące szczątki szkieletów, a następnie łączymy je w jedną całość. Do gry możecie zaprosić nawet trójkę przyjaciół i wspólnie pokonywać prehistoryczne łamigłówki.

»Zobacz również: Lista gier z lokalnym trybem multiplayer – aktualizacja #7

Wszystkie pozostałe nadchodzące gry w tym tygodniu, sprawdzicie poniżej:

Super Street: The Game – 11 września


Construction Simulator 2: Console Edition – 12 września


Adios Amigos – 12 września


Revenant Dogma – 12 września


Fossil Hunters – 12 września


Time Carnage – 12 września


Shadow of the Tomb Raider – 12 (wczesny dostęp) / 14 września


Fishing Sim World – 13 (wczesny dostęp) / 18 września


Neonwall – 14 września


EA Sports NHL 19 – 14 września


Razed – 14 września


Nefarious – 14 września


Gonner – 14 września


Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.