Zobacz nowy ekran uruchamiania konsoli Xbox Series X!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wyczekujecie nowej generacji konsol? Dziś poznaliśmy ekran startowy konsoli!

Microsoft się nie zatrzymuje i coraz bardziej podgrzewa emocje przed premierą nowej konsoli Xbox Series X. Dla przypomnienia ta ma zadebiutować przy tegorocznych świętach.

Wiemy już, że w zbliżającym się czwartkowym wydaniu Inside Xbox o godzinie 17:00 zobaczymy pierwsze gameplaye prosto z nowej maszyny! O tym jednak więcej pisaliśmy tutaj.

Dziś marka przypomina o wydarzeniu nowym, krótkim spotem wideo. Na nim możemy zobaczyć jednak bardzo dużo. Coś, co niebawem codziennie będzie widzieć posiadacz Xboxa kolejnej generacji. Mowa tu oczywiście o ekranie uruchamiania się konsoli.

Animacja prezentuje się tak, jak na te czasy przystało. Ładnie, schludnie i minimalistycznie. Nie uświadczymy tym razem głośnych dźwięków, czy zielonego ekranu. Teraz zdecydowano się na elegancką czerń i biel.

Obraz to jednak nie wszystko. Koniecznie obejrzyjcie to z włączonymi głośnikami. To, co usłyszycie, to nowy dźwięk, który wkrótce będzie identyfikować się z marką Xbox.

Co prawda nie ma nigdzie konkretnej informacji, czy jest to finalna animacja, która trafi na konsole, jednak taka gra słów w opisie filmu jak „Boot up a new episode of Inside Xbox” oraz znacznik w napisach w filmie „[NEW XBOX SOUND]” wydaje się być dosyć jednoznacznym przekazem.

Koniecznie dajcie znać, czy taka wersja się Wam podoba. My już nie możemy się odczekać, aż zobaczymy to na ekranie naszego telewizora, bezpośrednio z konsoli!

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: