Inside Xbox: Zobacz pierwszy gameplay z Xbox Series X!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już za zaledwie tydzień zobaczymy pierwszy gameplay z nadchodzącej generacji. Wiemy także, co to będzie za gra!

Pora na drugie wydanie Inside Xbox po kilkumiesięcznej przerwie. Każda dotychczasowa transmisja niosła za sobą sporą porcję ciekawostek oraz ważnych ogłoszeń niespodzianek. Również i tym razem zapowiada się wyśmienicie.

Zapowiedziano bowiem, że podczas show zobaczymy po raz pierwszy realny gameplay z nadchodzącego na święta Xbox Series X. Wiemy także, jak będzie to gra. Będzie to Assassin’s Creed Valhalla od Ubisoft. Gra ma zadebiutować także pod koniec roku na obecnej i przyszłej generacji konsol.

Jeżeli jesteście zainteresowani tym tytułem, to pierwszy trailer jest już dostępny w sieci. Jednak dopiero za tydzień będziecie mogli zobaczyć grę w akcji na prawdziwym egzemplarzu Xbox Series X. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak sprzęt zaprezentuje się w praktyce i jaki poziom graficzny zaprezentuje.

Póki co nic więcej na temat najnowszego Inside Xbox nie wiemy, ale przypuszczamy, że jak zawsze spodziewając się możemy wiele ciekawych rzeczy. Być może tradycyjnie dostaniemy kilka nowych tytułów w katalogu Xbox Game Pass.

Do zobaczenia więc w czwartek, 7 maja o 17:00!

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: