Przygotujcie się na zimowe szaleństwo w Horizon 3!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zakładajcie zimowe opony, bo od 13 grudnia dostępny będzie mroźny dodatek do Forzy Horizon 3!


The Blizzard Mountain Expansion – taką nazwę nosi najnowsze DLC.  Zobaczymy w nim śnieg, lód, ekstremalne wysokości i śnieżyce. Nowe wyzwania dla graczy, którzy będą dążyć, aby stać się królem góry. Pośród ekstremalnych alp, gracze odkryją śnieżny plac zabaw z ośmioma nowymi samochodami – w tym Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX 2016. Zaprojektowano nowe wydarzenia, przygotowane pod zimowy dodatek.

Forza Horizon 3 Blizzard Mountain Expansion Key Art
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””]


[/ad]
Zostań królem góry
W tej zupełnie nowej kampanii znajdzie się pełno wyzwań dla graczy, którzy konkurują w seriach ekscytujących wydarzeń, gdzie ostatecznym celem staje się tytuł króla góry. Ponad 50 nowych wydarzeń i wyzwań do konkurowania testując umiejętności kierowców w śnieżnej pogodzie z nowymi trybami wyścigu jak Wspinaczka, Zejście i wyścih Blizzard. Dodatkowo gracze będą mogli wziąć udział w zdarzeniach Bucket List, Blueprint i Rivals o czym dowiemy się wkrótce. Jest też szansa zarobić 28 nowych osiągnięć wartych 500 punktów gracza.

forza-horizon-3-winter-is-coming

Poznaj nowy alpejski plac zabaw
Góra Blizzard jest rajem dla fanów samochodów, teren pełen przygód i trudnych warunków atmosferycznych. Nowe obszary jak snowpark dla sportów ekstremalnych i masywne zamrożone jezioro!  Dodatkowo gracze znajdą nowe bonusowe tablice do rozbicia. Zaobaczymy piękne miejsca gdzie znajdziemy ponownie zapomniane samochody.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””]


[/ad]
DLC dostępne jest oddzielnie i w polskim sklepie Xbox jeszcze go nie znaleźliśmy. Poinformujemy o niej na naszym profilu facebook dlatego warto nas polubić 😉

» Zobacz również: Tańsza wersja kontrolera Elite

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: