Zaproś za darmo 5-ciu znajomych do PC Game Pass!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft rozpoczął nowy program poleceń. Tym razem padło na PC Game Pass. Jak to działa? Wyjaśniamy!

Jeszcze do niedawna królowała oferta z Game Passem na pierwszy miesiąc za cztery złote. Co dobre jednak szybko się kończy. Nie trzeba było jednak czekać długo na nowe. Tym razem pozyskamy subskrypcje dla naszych najbliższych wręcz za darmo, na komputerach. W jaki sposób?

Wystarczy, że posiadacie aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate lub PC Game Pass, a otrzymacie możliwość zaproszenia do pięciu znajomych (limit roczny) na darmową, 14-dniowę wersję próbną abonamentu na komputery. Ten zaoferuje pełen zakres usług na ten czas. Warunkiem jednak jest to, by zapraszane osoby, nie były w przeszłości posiadaczami członkostwa.

Zobacz także: Mamy nowy Dashboard Xbox! [WIDEO]

Jak zapraszać? Otóż wystaczy na komputerze otworzyc aplikację Xbox, w bocznym menu z prawej strony ekranu przejść do zakładki „Game Pass” a następnie na środku ekranu wybrać opcję „GIVE PC GAME PASS”, tak jak na poniższym przykładzie:

PC Game Pass Referral Program

PC Game Pass Referral Program

PC Game Pass Referral Program

W ten sposób wygenerujecie pięć unikalnych linków, z których zarejestrować będą mogli się Wasi znajomi. Taki widok zastaną kliknięciu w taki link:

PC Game Pass Referral Program

Pamiętać jedynie należy, że po upływie okresu próbnego usługa rozpocznie się automatycznie odnawiać w regularnej cenie (39,99 PLN), o ile nie zostanie wcześniej anulowania.

Więcej szczegółów przeczytacie na oficjalnej stronie Xboksa pod tym linkiem.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: