Znowu będzie trzeba posprzątać. Serial Cleaners nadciągają!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bob powraca, ale tym razem nie będzie sam. Oto Serial Cleaners!

Polskie studio iFun4All(obecne Draw Distance) w 2017 roku wypuściło na rynek grę Serial Cleaner osadzoną w latach 70-tych. W tej wcielamy się w Boba. Z pozoru zwykłego, szarego człowieka. Jednak rzeczywistość była rażąco inna. Tak naprawdę mieliśmy do czynienia z seryjnym czyścicielem po mafijnych porachunkach.

Dziś już wiemy, że ten człowiek powraca w latach 90-tych, jednak tym razem nie będzie sam. Najnowszy Serial Cleaners zadebiutuje w 2021 roku (mamy nadzieję, że na samym początku!). Teraz do czynienia będziemy mieli z czwórką czyścicieli. Każdy z nich z innymi unikalnymi umiejętnościami.

Serial Cleaners

To oczywiście przekłada się na więcej możliwości, bardziej ciekawe wyzwania i zaawansowany świat gry. Do tego jeszcze totalnie nowa, odświeżona grafika. Po naszych wrażeniach z jedynki jesteśmy przekonani, że czeka nas kolejna, doskonała część.

Na ten moment grę możecie dodać do swojej listy życzeń na platformie Steam, ale spokojnie. Gra oczywiście pojawi się także na konsole.

PS: Tak się akurat składa, że pierwszy Serial Cleaner jest teraz na promocji za 59,99 14,99 złotych w Microsoft Store. Jeśli jeszcze nie graliście, to grzech nie wziąć!

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: