Zaczynają się testy Project xCloud na iOS!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft zdaje się słuchać graczy i ciężko pracować nad rozwojem usługi streamingowej. Dziś ruszają zapisy do testów na sprzęcie od Apple!

Zakres beta testów dla Project xCloud nabierają rozmachu. Testy ulegają ekspansji na kolejną platformę. Do tego momentu wszystko ograniczało się wyłącznie do urządzeń z systemem Android, a posiadacze telefonów z jabłkiem musieli uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Dziś zaczyna się to zmieniać.

Właśnie ruszają zapisy do pierwszej fazy testów dla urządzeń z systemem iOS. Póki co jedynie W Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Kanadzie. Wyłącznie xCloud, bez streamingu z domowej konsoli.

Na początek jedyną dostępna grą będzie Halo: The Master Chief Collections. Do testów ma zostać przyjęte jedynie bardzo wąskie grono 10,000 graczy, bazując na kolejności wpływających zgłoszeń.

Jakie są wymagania i jak dołączyć? Przede wszystkim trzeba należeć do jednego ze wspomnianych regionów. Ponadto musicie spełnić następujące kryteria:

  1. Posiadać Konto Microsoft
  2. Telefon lub iPad z iOS 13.0 i w górę z Bluetooth 4.0.
  3. Kontroler Xbox w wersji z Bluetooth
  4. 10Mbps przepustowości sieci. Zalecane pasmo pracy 5Ghz.
  5. Wypełnić formularz (1), gdy testujecie aplikację na Androidzie, lub (2), gdy tego nie robicie. Żaden wybór nie wpływa na testy na Androidzie

Gdy spełnicie powyższe wymagania i pomyślnie przejdziecie proces weryfikacji, testy będą stać dla Was otworem. W takim przypadku dostaniecie stosowną wiadomość e-mail z dalszą instrukcją. Należy jednak podkreślić, że nawet w przypadku otrzymania dostępu, ten nie jest gwarantowany na stałe. Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc, przywilej testów może być odbierany i przypisywany innym osobom, w celu poznania jak najszerszej opinii użytkowników. Ta będzie tu najbardziej istotna.

Źródło: majornelson.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: