Aplikacja YouTube na Xbox One teraz ze wsparciem 4K i 60kl/s

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Brakowało wam wysokiej jakości materiałów w jednej z najpopularniejszych aplikacji na Xbox One? Nowe możliwości YouTube teraz na konsoli Microsoftu.

[AKTUALIZACJA] Filmy 4K w aplikacji YouTube na Xbox One S dostępne będą początkiem 2018 roku. Aktualnie z tej funkcji mogą korzystać posiadacze konsoli Xbox One X.


Google obiecało jakiś czas temu współpracę z Microsoftem, czego wynikiem jest dzisiejsza premiera (oddzielnej) aplikacji YouTube na Xbox One. Wcześniej, jak mogliście zauważyć, brakowało kilka opcji znanych chociażby z przeglądarkowej wersji odtwarzacza. Xbox One S od początku wspiera jakość wideo 4K, ale dopiero po premierze konsoli Xbox One X udostępniono kolejne możliwości. Oficjalnie, YouTube na Xbox One oferuje rozdzielczość 4K oraz płynność obrazu na poziomie 60 klatek na sekundę. Brakować będzie natomiast trybu HDR (High Dynamic Range), który nie uruchamia się w omawianej aplikacji.

Pierwsze modele Xbox One mogą jedynie skorzystać z opcji 60 kl/s bez obrazu w jakości 4K. Uwaga: W sklepie Xbox znajduje się nowa aplikacja YouTube i różni się kolorem ikony. Nowsza wersja posiada białe tło i kolorowe logo (poprzednio miała białe logo na czerwonym tle).

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: